...:::życie trwa dalej:::...


Link :: 04.07.2005 :: 16:05
czesc wszystkim. wrocilam do dawnego szablonu, bo juz sie do niego zdazylam przyzwyczaic, poza tym wydaje mi sie, ze ten mimo wszystko lepiej do mnie pasuje. wszystko wraca do "pierwotnego stanu". a, i dochodze do wniosku, ze moje notki sa za dlugie

poniedzialek... 4 lipca. kolejny zwykly dzien. sciagnelam sobie kilka piosenek i sie przymulam. tzn moze to nawet nie jest przymulanie sie, ale po prostu one sa nastrojowe i lubie czasem ich posluchac duzo z Was wyjechalo juz na wakacje. ja wyjezdzam w piatek, wiec mozliwe ze przez 2 tygodnie nie bedzie wpisow na moim blogu (taaa, chyba ze kogos poprosze o napisanie noci)

Zycze wszystkim milych wakacji:*

pozdro:*
Marta

Komentuj(8)



Link :: 07.07.2005 :: 21:24
czwartek. kolejny nudny dzien. jestem lekko zaskoczona zachowaniem najblizszych mi osob. no w kazdym razie to jest malo istotne. czytam sobie wiersze... ostatnio dosyc duzo. moze nawet za duzo hahaha. nie wiem skad we mnie takie zainteresowanie polska poezja ale w sumie to fajnie jest zaczac robic cos, o co nigdy bysmy SIEBIE nie posadzili jednym slowem nie poznaje siebie, ale. byc moze jeszcze nie zdazylam siebie poznac.

---------

"Wiesz czasem bywa tak
że sam naprawdę nie wiesz dokąd zmierza twój świat
tysiące myśli słowa ranią tak ty na kolanach prosisz Boga
daj mi ten znak "

p.s. o, tak w ogole to hip-hopu tez ostatnio zaczelam sluchac troche to nie pasuje do wierszy, chociaz... jedno i drugie sie rymuje

pozdro:*
Marta

Komentuj(3)



Link :: 26.07.2005 :: 16:09
witam wszystkich czytajacych mojego bloga . na samym poczatku napisze, ze nie pisalam notek, bo wyjechalam (pisalam juz o tym, wiec to chyba nie powinna byc nowosc). w sierpniu tez wyjade, no ale na razie zostawiam ten temat gdzies daleko...

dwa tygodnie... to malo... a z drugiej strony bardzo duzo. jak wiele moze sie w tym czasie wydarzyc... (moj inny tok myslenia, wszystko przez ten glupi wyjazd).

Chcialabym wszystkich serdecznie pozdrowic i zyczyc "milej polowy wakacji" buziaki

pozdro:*
Marta

Komentuj(4)



Link :: 28.07.2005 :: 07:46
dzien dobry. niedawno wstalam i doprowadzilam sie "do stanu uzytkowania". wogle chcialam przeprosic za brak wczorajszej notki, ale mnie troche bolaly paluchy po rozmowie z Damianem("wroaca" hahaha) [pozdro:*] dzis jest juz troszke lepiej.
co do dnia wczorajszego: praktycznie caly dzien spedzilam przed komputerem. czyzby poczatke uzaleznienia od XXI wieku? no, po poludniu wyszlam na 2 godziny na spacer. to wszystko. dzis posiedze do 11, pozniej przyjdzie do mnie Slonce [calus] i moliwe, ze tez gdzies wyjdziemy.
i jeszcze jedno male pytanko: co powinnam kupic mojemu chlopakowi na 16 urodziny? wezcie cos doradzcie bo ja kompletnie nie mam pojecia:* z gory dzieki

pozdro:*
Marta

Komentuj(3)



Link :: 31.07.2005 :: 11:03
niedziela... mialam pojsc do kosciolka... nie poszlam bo mi sie nie chcialo. no ale u mnie to normalne, wiec nie ma sie co przejmowac.
wczoraj praktycznie nie dzialo sie nic specjalnego, wiec daruje sobie rozpisywanie sie na ten temat (tak po polsku...).
za to w piatek bylo calkiem fajnie. dostalam kilka zyczen imieninowych, pomimo tego ze ja obchodze imieniny w lutym. bylam w Arkadii. kupilam prezent Rabisiowi . mam nadzieje, ze mu sie spodoba pozniej byla niezla burza... no i trosze wialo. troszke bardzo. z tego co wyczytalam, to troche sie tu zniszczylo... tu tzn. na Tarchominie.
pozdrawiam wszystkich czytajacych blogusia

pozdro:*
Marta

Komentuj(4)


Przydałoby się napisać kilka słów o mnie... jak wszyscy widzą, na imię mi Marta. żyję już 15 latek. mieszkam w Warszawie. Teraz może coś o "wnętrzu". Ach więc: nie mam zaufania do ludzi. Łatwo się poddaję. Taka jestem i nikt nigdy nie próbował tego zmienić. lubię truskawki:P No to chyba byłoby na tyle... życzę miłego czytania:*
napisz do mnie

________________

[Księga gości]

________________

***archiwum***

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj

________________


________________

mój status na tlenie:



________________

BLOG TOPLISTA

________________

reklamom mówimy NIE!:P komentarze typu "fajny blog, wpdnij do mnie (tu adres)" sa beznadzejne...

Antyreklama

________________

blogi

Blog z nadzieją
Pati:*
Empress
Anicia
Kwiatek

stronki

opis języka HTML
Nutella

łańcuszki

pociąg życia
Słowa mają siłę
ta miłość...
dla przyjaciela
dla znajomych
uczucia
radość życia
walentynki


________________

było osób