marta - komentarze


czwartek. kolejny nudny dzien. jestem lekko zaskoczona zachowaniem najblizszych mi osob. no w kazdym razie to jest malo istotne. czytam sobie wiersze... ostatnio dosyc duzo. moze nawet za duzo hahaha. nie wiem skad we mnie takie zainteresowanie polska poezja ale w sumie to fajnie jest zaczac robic cos, o co nigdy bysmy SIEBIE nie posadzili jednym slowem nie poznaje siebie, ale. byc moze jeszcze nie zdazylam siebie poznac.

---------

"Wiesz czasem bywa tak
że sam naprawdę nie wiesz dokąd zmierza twój świat
tysiące myśli słowa ranią tak ty na kolanach prosisz Boga
daj mi ten znak "

p.s. o, tak w ogole to hip-hopu tez ostatnio zaczelam sluchac troche to nie pasuje do wierszy, chociaz... jedno i drugie sie rymuje

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.07.2005 :: 10:39 :: doy161.neoplus.adsl.tpnet.pl

darkangel

Ciesze się, że czytasz poezje...kiedyś też czytałam, a dokładnie po dostaniu nagrody w konkursie
18.07.2005 :: 15:45 :: xdsl-2899.elblag.dialog.net.pl

Pati

Ja tym razem już wypoczęta i pelna energi pisze z domu, hehe. :P No prawde mówiąc to ja też ostatnio zaczelam sluchać hip-hopu chociaż jeszcze niedawno nie przepadalam za tego rodzaju muzyką...;) Ale w dalszym ciągu podobaja mi sie tylko niektóre piosenki...:D

www.patrycjaa13.mylog.pl
13.07.2005 :: 21:01 :: xy154.internetdsl.tpnet.pl

Pati

A ja cie bardzo serdecznie pozdrawiam i caluje z Zakopanego...:*:* Jestem w kafejce wiec nowa notka tez jest...;P jak bedziesz miala chwilke to wpadnij...:]

www.patrycjaa13.mylog.pl
Talk.pl :: Wróć