marta - komentarze


dzien dobry. niedawno wstalam i doprowadzilam sie "do stanu uzytkowania". wogle chcialam przeprosic za brak wczorajszej notki, ale mnie troche bolaly paluchy po rozmowie z Damianem("wroaca" hahaha) [pozdro:*] dzis jest juz troszke lepiej.
co do dnia wczorajszego: praktycznie caly dzien spedzilam przed komputerem. czyzby poczatke uzaleznienia od XXI wieku? no, po poludniu wyszlam na 2 godziny na spacer. to wszystko. dzis posiedze do 11, pozniej przyjdzie do mnie Slonce [calus] i moliwe, ze tez gdzies wyjdziemy.
i jeszcze jedno male pytanko: co powinnam kupic mojemu chlopakowi na 16 urodziny? wezcie cos doradzcie bo ja kompletnie nie mam pojecia:* z gory dzieki

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
30.07.2005 :: 09:48 :: xdsl-2899.elblag.dialog.net.pl

Pati

A ja nie moge wejść ani na bloga ani na gadu gadu...:( Jeśli chodzi o blog to wszystkie na mylogu nie chcą sie otworzyć a na gg od wczoraj nie wyświetla mi sie lista kontaktów...;( Buu...:((
29.07.2005 :: 18:01 :: bic154.neoplus.adsl.tpnet.pl

Empress

Ja ostatnio też tyle siedziałam na kompie:P,ale co tam.
Co do prezentu to...hmmmm...może to być np.ramka na zdjęcia i tam wasze lub twoje zdjątko(oczywiście przyklejone na superglue:P)...może jakaś płyta...może przereklamowane bokserki:>...no najlepiej to co lubi(powinnaś wiedzieć:P)...jak lubi misie to kup jemu misia:]...jak naprawde nie będziesz wiedziała to się po prostu zapytaj co chce dostać,a jak będzie gadał,że nic,to powiedz,że i tak coś kupisz,więc lepiej niech będzie to coś co lubi i się podoba,albo co dawno chciał sobie kupić.
Pozdrawiam i 3maj się.
Ps.Czekam na relacje jak było w jego ur. :>i co kupiłaś.
28.07.2005 :: 11:24 :: xdsl-2899.elblag.dialog.net.pl

Pati

No to nieźle musialas sobie poklikać że cie paluczhy bolą, hehe. :P:P A co do tego proezentu dla twojego chlopaka to raczej na mnie nie możesz liczyć...nie jestem zbyt doświadczona w tych sprawach...:P

www.patrycjaa13.mylog.pl
Talk.pl :: Wróć