marta - komentarze


czesc wszystkim. wrocilam do dawnego szablonu, bo juz sie do niego zdazylam przyzwyczaic, poza tym wydaje mi sie, ze ten mimo wszystko lepiej do mnie pasuje. wszystko wraca do "pierwotnego stanu". a, i dochodze do wniosku, ze moje notki sa za dlugie

poniedzialek... 4 lipca. kolejny zwykly dzien. sciagnelam sobie kilka piosenek i sie przymulam. tzn moze to nawet nie jest przymulanie sie, ale po prostu one sa nastrojowe i lubie czasem ich posluchac duzo z Was wyjechalo juz na wakacje. ja wyjezdzam w piatek, wiec mozliwe ze przez 2 tygodnie nie bedzie wpisow na moim blogu (taaa, chyba ze kogos poprosze o napisanie noci)

Zycze wszystkim milych wakacji:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
06.07.2005 :: 22:04 :: xdsl-2899.elblag.dialog.net.pl

Pati

Masz racje...fajnie mieć jakąś pasje...:] Odrazu życie staje sie kolorowsze. :) Narazie spelnilam swoje marzenie dotyczące koni...a mianowicie nauczylam sie troche jeździć konno i jestem z tego zadowolona. Teraz czekam na spelnienie kolejnego. ;) Od dawna chcialabym mieć swojego konia, a podobno chcieć to móc. ;P
05.07.2005 :: 17:44 :: host-81-190-206-151.gorzow.mm.pl

marta5

masz fajnego bloga:)
05.07.2005 :: 15:12 :: xdsl-2899.elblag.dialog.net.pl

Pati

Ja na swoim blogu nic nie moge napisać bo jest przerwa techniczna na mylogu. :( Już chyba nie zdąże napisać notki przed moim wyjazdem...a jade do Zakopanego...;) Już sie nie moge doczekać, hehe. :P A no i życze ci milego wypoczynku...:* Pozdro. :]

www.patrycjaa13.mylog.pl
04.07.2005 :: 20:59 :: dro84.neoplus.adsl.tpnet.pl

ars.talk.pl

sienka, słonko, co porabiasz, bo ja sie bawie i oglądam telewizje. Muszre lecieć bo film mi sie zaxczoł! :*** papa
04.07.2005 :: 19:09 :: ddo225.neoplus.adsl.tpnet.pl

vanillki

Hejcia super blogasek. Wpadnij do nas i zostaw komcie tak jak my to zrobiłyśmy u ciebie. http://lenna-i-piret.blog.onet.pl My się odwdzięczymy. Nrazka
04.07.2005 :: 16:45 :: bhh215.neoplus.adsl.tpnet.pl

Empress

Już łapie dlaczego nie ma mojego podpisu za 1szym razem:P...będe pamietać:P.
04.07.2005 :: 16:44 :: bhh215.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szablon jest bardzo ładny,aczkolwiek ten z truskaweczkami naprawde mi się bardzo podobał.
Eh...te sprzeczki z lubym...hihi...dobrze,że jest już OK i oby tak dalej.Życzę powodzenia i nie kłócić się.Pozdro.PA
04.07.2005 :: 16:29 :: cra123.neoplus.adsl.tpnet.pl

kasia

hejka zapraszam cie na mojego bloga


http://blog.tenbit.pl/siostra-hermiony


mam tam opowiadanko licze na przeczytanie i skomentowanie
Talk.pl :: Wróć