marta - komentarze


witam wszystkich czytajacych mojego bloga . na samym poczatku napisze, ze nie pisalam notek, bo wyjechalam (pisalam juz o tym, wiec to chyba nie powinna byc nowosc). w sierpniu tez wyjade, no ale na razie zostawiam ten temat gdzies daleko...

dwa tygodnie... to malo... a z drugiej strony bardzo duzo. jak wiele moze sie w tym czasie wydarzyc... (moj inny tok myslenia, wszystko przez ten glupi wyjazd).

Chcialabym wszystkich serdecznie pozdrowic i zyczyc "milej polowy wakacji" buziaki

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
27.07.2005 :: 14:42 :: xdsl-2899.elblag.dialog.net.pl

Pati

Tobie też życze milej polowy wakacji - jak to powiedzialaś...:P:P

www.patrycjaa13.mylog.pl
27.07.2005 :: 11:42 :: xdsl-2899.elblag.dialog.net.pl

Pati

No to fajnie że wakacji w pelni nie spędzasz w domu...zawsze lepszy wyjazd nawet na troche niż siedzenie w domu przed kompem. :P Pozdrawiam. :*

www.patrycjaa13.mylog.pl
27.07.2005 :: 11:01 :: axe121.neoplus.adsl.tpnet.pl

Damian

To jeszce raz ja jak zobaczyłem jak mi skomentowałas to doszedłem do wniosku ze ja ci skomentuje jeszce raz.. blog jest fajny.. bardzo mi sie podoba... tez bym miał taki , ale jest taki problem ze to jest dziewczecy szablon :p wiec chyba by mi nie posaował:p
27.07.2005 :: 10:51 :: axe121.neoplus.adsl.tpnet.pl

Damian

Fajny blog .. napewno fajniejszy od mojego.. jest jakis klimat chociaz radziłbym ci zmienić muzyke .. nie wiem chyba nie pasuje.. ja tez wyjezdzam w sierpniu.. =]na mazury
Talk.pl :: Wróć