marta - komentarze


jak już pisałam w poprzedniej notce, zmieniłam zdanie o mojej klasie. szczerze mówiąc, teraz mam wrażenie, że z każdym dniem jest ono coraz lepsze. 28 osób... (no chociaż... fajnych jest może z 10) w każdym razie chyba wszyscy zmieniliśmy się przez minione 2 lata. nie ma już 1a. teraz jest poważnie myśląca 3a, która czasem stanowi jedną całośc. oj tak, zebrało mi się na wyżalanie
czasem z koleżanką żartujemy, że 1a wyrosła, to i różne akcje się zaczęły. no i chyba faktycznie. w minionym tygodniu nie było dnia, w którym coś by się nie działo teraz żal mi będzie odchodzić z gimnazjum

a tak na serio: troszkę dużo nam zadają, i jak to w 3 klasie bywa, trzeba się uczyć. Aby do egzaminu. Później będzie "wolne"

no dobrze. nie ukrywam, że nie mam o czym pisać. nie będę Was zanudzać i na dziś już skończę. pozdrawiam wszystkich. tak przy okazji życzę Wam dobrych ocenek . Buziaczki dla Słoneczka:*:*:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
04.06.2006 :: 18:25 :: abex104.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agata

Beznadziejny blog weż się nie gaś. W ogóle o czym ty piszesz... Zastanów się... Żal mi ciebie
22.01.2006 :: 09:40 :: xdsl-2899.elblag.dialog.net.pl

Pati ;)

Łooł sporo cie nie bylo. Może jednak zajrzysz do mnie?

www.patrycjaa13.mylog.pl
17.10.2005 :: 14:39 :: ckk229.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Wpadnij jak będziesz mieć czas, oki?
15.10.2005 :: 10:32 :: xdsl-2899.elblag.dialog.net.pl

Pati

A może by się tak koleżankę odwiedziło coo?!

www.patrycjaa13.mylog.pl
10.09.2005 :: 21:10 :: dol136.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Dziex za dodanie mnie do linków :* Odwdzięcze się wkrótce... Zapewniam cię, że Tim Burton to największy geniusz współczesnego kina Uwielbiam go. Dziś widziałam w kinie Fabrykę Czekolady - jestem zachwycona, polecam ci!!! Jutro idę jeszcze raz bo mój kochany tatuś zażyczył sobie iść... Będę mu towarzyszyć - bo czego się nie robi by zobaczyć arcydzieło jeszcze raz... i jeszcze... i jeszcze... Pozdrawiam serdecznie - Kwiat
10.09.2005 :: 09:57 :: xdsl-2899.elblag.dialog.net.pl

Pati

no to bardzoz dobrze że wszyscy razem zmieniliście o sobie opinie na lepszą oczywiście, hehe. będzie wam to na pewno potrzebne. ) No bo w końcu, lepiej i milej chodzić do szkoly kiedy sie wie że ktos na ciebie czeka....xD

www.patrycjaa13.mylog.pl
09.09.2005 :: 17:16 :: clc234.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

I oczywiście czemu nie... Zapraszam na www.kwiatek13.talk.pl
09.09.2005 :: 17:15 :: clc234.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lekcji to ja mam faktycznie sporo... Chdzę do klasy lingwistycznej i to wszystko dlatego... Dzięki za wyczerpującą odpowiedź u mnie :* Mam nadzieje, że zajrzysz jeszcze kiedyś... A teraz pozdrawiam i pocieszę się trochę tym, że mamy wreszcie weekend, a jutro do kina... Kwiat
Talk.pl :: Wróć