marta - komentarze



i wszystko wraca na swoje miejsce...


1 września minął w miarę "normalnie"... ludki z mojej klasy trochę się chyba zmienili. Przynajmniej pod względem charakteru. zresztą, z bliska im się nie przyglądałam:) między dziewczynami chyba trochę się polepszyło... w każdym razie między tymi "normalnymi" taaa, każdy z nas na swój sposób jest nienormalny. Eee, no dobra, chyba każdy wie o co chodzi:) Praktycznie odkąd wszyscy się spotkaliśmy, zaczęły się różne śmieszne akcje. trwają do dziś, i zapewne trwać będą do 30 czerwca. Myślałam, że mam gorszą klasę... no coż. czasem warto zmienić o kimś zdanie:) no dobrze. to chyba byłoby na tyle co do moich znajomości.
18 września wyjeżdżam do Niemiec. tak na tydzień. trochę żałuję, że nie będzie mnie w Polsce w moje urodziny, bo miała wpaść do mnie siostrzyczka, a tak to... eee. kiepsko.
Jeżeli znajdę chwilkę to napiszę nową noteczkę:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
08.09.2005 :: 18:21 :: cim54.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Po pierwsze: fajowy blog (bo ten szablonik co u mnie... ) ... Po drugie: co do notki.
Wiesz... Ja też zmieniłam w tym roku zdanie o swojej klasie... W gruncie rzeczy w całości tworzymy na prawdę dobrą, zgraną paczkę... Jest kilku nowych, ale szybko ich przyjeliśmy... Bardzo lubię moją klasę A i już Piszesz, że wyjeżdżasz do Niemiec... Fajnie ci... Ja mam tygodniowo 40 godzin lekcji plus to co odrabiam dodatkowo... Nie ma na razie mowy o żadnym odpoczynku Pozdrawiam i zapraszam na www.kwiatek13.talk.pl - Kwiat
05.09.2005 :: 16:53 :: xdsl-2899.elblag.dialog.net.pl

Pati

Ooo...do Niemiec mówisz?? :> Fajnie. A co do urodzin to się nie martw...na pewno też spędzisz je miło...wiadomo..., szkoda że nie będziesz miala przy sobie najbliższych ci osob i przyjaciół ale na pewno jak wrócisz razem coś wymyslicie. xD
A no na moim blogu rzeczywiście dawno nie byłaś ale mam nadzieje że sie poprawisz, ehehe. xP Oczywiście żartuje...xD
Hym....nom zdjątka niewiem jeszcze kiedy wkleje ale mam nadzieje że sie niedlugo zmobilizuje i będziesz mogla mnie sobie pooglądać na konikach...:>:>
Łoo....troche sie rozpisalam i zaraz mi znakow nie starczy buhehhe
Pozdrawiam, paaaaa. :*:*:*

www.patrycjaa13.mylog.pl
Talk.pl :: Wróć