marta - komentarze


dwa tygodnie. właściwie to więcej. 16 dni. bez przerwy słucham "my immortal" (mam nadzieję, że kojarzycie) wtajemniczeni wiedzą o co chodzi... mam pustkę w głowie, nie wiem co robię, nie wiem o czym myślę. koniec kropka. co ja się Wam będę użalać...
spotkałam się ze Słoneczkiem... (był już kiedyś fragment na temat pisania na "nasz temat") i jestem wesoła. przynajmniej tak mi się wydaje. i teraz kolejne pytanie: co można kupić chłopakowi na imieniny??
jak tak myślę, że w czwartek już zasuwamy do szkółki... zapewne wszyscy chętnie pójdziemy...

pozdrawiam wszystkich znajomych, a w szczególności: Damiana, Anię, Marka & Pysię, Pawełka & Jolę, Asię, "moje" Słoneczko, Paulinę, wszystkich, których mam w linkach i których nie wymieniłam:* buziaki:*:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
02.09.2005 :: 02:13 :: bik228.neoplus.adsl.tpnet.pl

empress

Dzięki za pozdro i również cie pozdrawiam:)...ehhhh...znowu problem z kupnem prezentu dla ukochanego:P?
30.08.2005 :: 19:13 :: theta.pikonet.pl

anicia18

czesc Martus dawno mnie tu nie bylo ale na swoim gg tez bo dopiero wrocilam z wakacji
dzieki ze zostawilas jakies komenty
pozdrawiam
29.08.2005 :: 16:34 :: xdsl-2899.elblag.dialog.net.pl

Pati

Tak jak ci napisalam przed chwilką na gg....ciężko się przynznać bo to chyba nie codzienność ale mi się jakoś chce iść do szkoly. Przede wszystkim ze względu na kumpelki których nie widzialam ... Jednak szkola ma swoje zalety. Hm...wpadnij do mnie kiedyś...byloby mi bardzo milo. Pozdrawiam, papa. :*

www.patrycjaa13.mylog.pl - w razie jakbyś zapomniala, hehe. :>
28.08.2005 :: 22:48 :: talk.pl

ofca

to zalezy jakiego rodzaju to chlopak... czzy chlopak jako chlopak czychlopak jako kumpel...jesli chlopak jako chlopak to ja bym kupila jakies fajne bokserki dobrej firmy... niegdy za wiele bielizny a zawsze mozesz je z niego zdjac...a jesli to chlopak jako kumpel...to nie mam pojecia !
28.08.2005 :: 21:28 :: ayg66.internetdsl.tpnet.pl

inna



Hej!Śliczny blog!Będę tu wpadać. Zapraszam do mnie na www.inna.talk.pl . Pozdrawiam:]
Talk.pl :: Wróć