marta - komentarze


wlasciwa notka (ta z wczoraj) dzien jak kazdy inny... skonczylam klotnie ze Sloncem. tzn skonczylo sie to tak, ze ja poszlam nad Wisle (zastanowic sie nad wszystkim) i to mu napisalam, a on do mnie przyjechal. byla dosyc nieprzyjemna rozmowa, ale juz jest dobrze. nawet bardzo [nawiazujac do dnia dzisiejszego]. i zycie trwa dalej... (o, wlasnie tak w ogole to musze wpisac tytul) ciesze sie, ze moje Slonce juz sie na mnie nie gniewa:*
teraz notka z dnia dzisiejszego: wiec: dzien byl super (taaa, jak tak pisze to juz wiadomo z kim go spedzilam...) a i owszem. spotkalismy sie. w przyszly piatek wyjezdzam na dwa tygodnie. nie wiem jak bedzie, ale. zopbaczy sie jeszcze:* buziaki dla wszystkich:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
03.07.2005 :: 18:48 :: dsw104.neoplus.adsl.tpnet.pl

bspears

nie ma za co, mam nadziej ze sie polubimy i bedziemy sobie komentoewac nawzajem :*** - dla ciebie
03.07.2005 :: 13:27 :: xdsl-2899.elblag.dialog.net.pl

Pati

Czekam na następną notke, hehe. :P

Ps. Ty to masz ze mną przesrane. :D:D
02.07.2005 :: 10:56 :: dsl54.neoplus.adsl.tpnet.pl

bspears

ja myslałam żę jak bede cie odwiedzac to ty mnie też ... chyba sie myliłam... :(
02.07.2005 :: 00:09 :: dpt6.neoplus.adsl.tpnet.pl

NO to mi nie pozostaje nic innego jak tylko życzyć ci miłej poróży
02.07.2005 :: 00:08 :: dpt6.neoplus.adsl.tpnet.pl

NO to mi nie pozostaje nic innego ajk tylko życzyć ci miłej podróży
01.07.2005 :: 11:38 :: dse132.neoplus.adsl.tpnet.pl

bspears

ciesze się żę ju.ż się na ciebie nie gniewał słonko :P :* Fajowsko !! Pozdro i wpadni do mnie kiedyś !
:D

01.07.2005 :: 11:25 :: xdsl-2899.elblag.dialog.net.pl

Pati

No to fajno że wyjeżdżasz....;) A gdzie jeśli można wiedzieć? Ja teraz jakoś na początku lipca jade do Zakopanego...:] I już sie nie moge doczekać...:P Pozdrawiam, wpadnij do mnie jak będziesz miala chwilke bo zaraz napisze nową notke...:D
30.06.2005 :: 22:23 :: 195.136.67.222

TaMiCzKa =D

Siemanko Serdecznie zapraszma na mojego bloga na www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl i skomentuj nocie... a ja napewno odwdziecze sie tym samym.. Buziaki :***
Talk.pl :: Wróć