marta - komentarze


dzien jak kazdy inny... moze niezupelnie taki sam. niby wszystko ulozylo sie po mojej mysli... bylo fajnie. najpierw poszlismy nad Wisle, pozniej do pakru i do Slonca do domu. nic nie bede opisywac, bo wiadomo - moga przeczytac nieodpowiednie osoby itd... hahaha. ale bylo milo skonczylo sie na masazyku i tym, ze obydwoje bylismy bez koszulek ppp!
jutro ide z klasa do kina na film, o korym ostatnio jest glosno ("Karol..."). nie wiem co to bedzie, tzn film na pewno bedzie wspanialy, ale nie w polaczeniu z "zawartoscia" mojej klasy. niektorzy na pewno obejrza "normalnie" ale dla innych moze byc to kolejna okazja do wladowania w siebie ogromnych ilosci zestawu popcorn & cola.
coraz lepiej idzie mi nauka jezyka html udalo mi sie wysrodkowac link do komentarzy i ustawic na koncu kazdej notki "pozegnanie" jeszcze troche sie tym pobawie. fajnie jest. dobranoc wszystkim. Kocham Cie Slonce:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.06.2005 :: 19:14 :: xdsl-2899.elblag.dialog.net.pl

Pati

Ja też mam zamiar iść na ten film...:) Myśle że powinien mi sie spodobać...:)))

www.patrycjaa13.mylog.pl
22.06.2005 :: 12:57 :: xdsl-2899.elblag.dialog.net.pl

Pati

No mi jakoś nauka HTML nie za bardzo idzie...:/:/ I dlatego też narazie nie mam zamiaru zakladać sobie blogów...:)) Zresztą ostanio mam troche malo czau na takie rzeczy. ;) Bardzo sie ciesze że masz osobe którą kochasz i która kocha Ciebie. :) Oby ta miłość trwala wiecznie. :] Ja narazie uciekam i serdecznie cie pozdrawiam. :**
21.06.2005 :: 23:16 :: atn208.neoplus.adsl.tpnet.pl

62zachodyslonca

uhuhu widzę, że Koleżanka też |in luv| :))) Pozdrawiam gorąco :)))
P.S. a co do htmla to idzie Ci świetnie (kozacki łapacz przy komentach) :)
Talk.pl :: Wróć