marta - komentarze


Znowu nie było mnie w szkole. jutro podobno mam sie spotkac. zapewne skonczy sie to tak jak zawsze. teraz to już sobie naprawdę olewam. ale trudno się mówi. Byłam dziś z Pauliną na wycieczce po Warszawie. Spotkałyśmy Asię (pozdro:*). nie wiem co ona do niej ma. podobno nie trawi jej za Aski rozmowe ze Sloncem. a tak wlasciwie to co? Dziewczyna powiedziala mu to wszystko co powinnam powiedziec ja, tylko ze ja nie mialam na to odwagi. to ze on tak zareagowal to juz jest jego sprawa (taaa, troche skomplikowane to wszystko, no ale niewazne).
ale ludki maja glupie opisy na gg. przyklad: "Chcesz zobaczyc opis? Wyslij SMSa na numer 7777" albo "...Polska przegrała z Grecją...Kompletna porażka...Co to było???" nastepny "Ty jestes tania kurwa" buhahaha. po prostu poezja. aha, no i ja mam opis "ale macie chujowe opisy:P" no co, bez ryzyka nie ma zabawy:P
piszcie co tam ciekawego u Was:)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
21.06.2005 :: 17:40 :: theta.pikonet.pl

anicia18

moje gg : 6127065
21.06.2005 :: 17:34 :: theta.pikonet.pl

anicia18

jaki kod??
masz gg bo tak bedzie lepiej i szybciej pogadac

21.06.2005 :: 17:14 :: theta.pikonet.pl

anicia18

hej mam do ciebie ogromna prosbe
chce zebys mi pomogla i powiedziala jak sie np dodaje kogos do linkow albo jak sie daje wogole jakies stronki na lewa stone ???
jak dasz rade mi pomoc to cie prosze
pozdrawiam
21.06.2005 :: 10:27 :: theta.pikonet.pl

dawno tu nie bylam i troszke sie chyba zmienilo
a co do kolczyka to tez mialam obawy ale nie zaluje, choc troszke boli to jednak da sie wyczymac
pozdrawiam
20.06.2005 :: 19:49 :: prosie3-1.aster.pl

aska

zamykam sie w sobie bo Paulina mnie nie trawi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrowienia dla Mart

20.06.2005 :: 18:55 :: dpq232.neoplus.adsl.tpnet.pl

darkangel

No Marta..jestem pełna podziwu co do bloga...sweet blog normalnie...a co do opisów p.lechańskej i nie tylko jej to poprostu rzeczywista poezja hehe pozdo

Talk.pl :: Wróć