marta - komentarze


ach wiec mam Wam duuuuzo do przekazania. no to moze od poczatku. nie bylo mnie w szkole. podobno nic nie robili wiec nic nie stracilam:) heheh. I dobrze. ok. teraz druga czesc. wiec poszlam ze Sloncem na wagary. milo bylo. nawet bardzo. najpierw poszlismy nad Wisle, a pozniej do parku. nad Wisla siedzielismy moze z pol godziny. w parku praktycznie reszte dnia (z mala przerwa na zakup chusteczek do nosa:)). tzn piszac "reszte dnia" mam na mysli fragment od ok.10-10.30 do 14.30. no w kazdym razie bylo fajnie.
to chyba byloby na tyle co do opisywania dnia dzisiejszego.
podobno w czwartek w szkole mamy dyskoteke. fajnie. nie wiem jeszcze czy pojde, bo jakis czas temu mialam na ten temat dyskusje ze Sloncem. no zobaczymy jeszcze jak to bedzie.
ostatnio czytalam prace licencjacka mojej siostry. "Obraz wspolczesnego mezczyzny na podstawie mediow i miesiecznika CKM" po prostu swietna:) no no, to juz wole nie myslec, o czym ja napisze:) hehe



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
15.06.2005 :: 07:09 :: prosie14-1.aster.pl

wagary nie są takie złe,wbrew pozorą są fajne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a co do dyskoteki to idz,będzie super,ja to wiem i ty to wiesz
14.06.2005 :: 23:02 :: bhl131.neoplus.adsl.tpnet.pl

ehhhh ...to niżej to ja-empress
(niezalogowana )
14.06.2005 :: 23:00 :: bhl131.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nieładnie na wagary chodzić...
Tak miłość to piękn i ty raczej o tym wiesz ...a na dyskoteke to idź,ale obiecaj,że będziesz grzeczna ...Pozdrawiam.
14.06.2005 :: 17:54 :: xdsl-2899.elblag.dialog.net.pl

paati

http://patrycjaa.mblog.pl/ <----- my new blog :)
14.06.2005 :: 16:45 :: theta.pikonet.pl

ty jak bedzie dyskoteka to idz !!!
I sie wybaw, mozesz nawet i za mnie
heheh wiesz o tym ze nie ladnie jest chodzic na wagary !!!!
pozdrawiam i milego dnia zycze !!!

14.06.2005 :: 16:08 :: xdsl-2899.elblag.dialog.net.pl

Pati

Hejcka!! :) Baarzo mi miło że do mnie wpadfłaś no i że założyłaś sobie nowego blogaska. :*:*:* Narazie bardzo mi sie tutaj podoba...:) Oby tak dalej...:] Przykro mi ale już nie za bardzo pamiętam kogo miałaś w linkach...:( Ale jak mi sie przypomni to dać ci znać, hehe. :P:P Narazie pozdrawiam i lece.... Paapapa!! :*:*:* Buziaki...:)

blog.tenbit.pl/patrycja_192
Talk.pl :: Wróć