marta - komentarze


znowu... kolejny dzien, ktory powinien potoczyc sie zupelnie inaczej...
nie chce zyc! "...zabijcie mnie... bedzie Wam lepiej!"... lzy. szklo. bol. krew. i znowu lzy. szklo. bol. krew. i tak do skutku... im dluzej sie tne tym mniej boli... moze to kwestia przyzwyczajenia.
po co tak wlasciwie Wam to pisze? zeby sie wypisac, czy zeby moze napisac kolejna notke? byc moze jedno i drugie...
przed chwila ktos pukal do drzwi... nie otworzylam. nawet nie podeszlam. zreszta, jakby to wygladalo? ze szklem w reku, ze lzami w oczach... pozatym domyslam sie, kto to mogl byc... tym gorzej...
rozmawialam dzis z przyjaciolka na gadu. moze przytocze moja wypowiedz: "nawet jezeli cos powiem, to co z tego? przeciez on ja uwaza za swoja przyjaciolke. co ja moge? tylko pierdolic ze jest mi smutno"...

w szkole bylo fajnie. mamy powystawiane oceny i git.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
14.06.2005 :: 11:02 :: gamma.proton.net.pl

anicia18

hejka mozesz zapisac jak chcesz to juz twoja sprawa
13.06.2005 :: 17:02 :: theta.pikonet.pl

anicia18

aha i pozwolilam sobie skopiowac serduszko bo okropnie mi sie spodobalo
ale jak ci przeszkadza to mi zostaw komenta na moim blogu to na pewno go wtedy skasuje ok
13.06.2005 :: 16:57 :: theta.pikonet.pl

anicia18

he postanowilam teraz ja odwiedzic ciebie
widze ze jestes smutna wez nie przejmuj sie niczym pierdol wszystkich
to jest moja rada naprawde nie warto jest robic cos glopiego bo i tak predzej czy pozniej bedziesz wiedziec ze zle zrobilas
a teraz sie usmiechnij
trzymaj sie cieplutko pozdro

13.06.2005 :: 16:06 :: bij113.neoplus.adsl.tpnet.pl

empress

Heh...ano może i mamy odmienne zdanie i trudno.Nie mam zamiaru pisać co jest dobre,a co złe,bo uważam,że sama to powinnaś wiedzieć i zapewne wiesz i skoro tnięcie ci daje jakąś satysfakcje to twoja sprawa,a zapisać w linkach mnie możesz jak tam chcesz:]...zapraszam też na mylog do mnie na www.maniurka-empresska.mylog.pl...to tak poza tym:p...PA
13.06.2005 :: 15:47 :: bij113.neoplus.adsl.tpnet.pl

empress

Dzięki za komentarze u mnie :)...
Co do noty to ja jakoś nie rozumiem troche ludzi którzy się tną,bo uważam,iż to jest ucieczka od tego co się wokół nas dzieje.Są inne sposoby ulżenia sobie i zapomnienia o szarym świecie,ale każdy robi jak uważa.Jednak mam nadzieje,że wybierzesz inną droge i skończysz z tym.Pozdrawiam i 3maj się.
13.06.2005 :: 15:14 :: gw.rolna.icnet.pl

Nike007

Nie rób tego, nie tni się :( Naprawde to nie ma sensu :( Wysztsko bedzie OKey tylko musisz w to uwierzyć. Domyslam się ze mogłaś dużo przejść i wogule, ale musisz dac rade musisz wszystkim pokazać jaka JESTEŚ SILNA!! Uwierz w siebie pozdrawiam !!
Talk.pl :: Wróć