marta - komentarze


Czasem proste slowa rania tak badzo… czasem do niektórych trzeba krzyknac, żeby zrozumieli… nie wystarczy zwykle „przestan”… mysle, ze gdybym powiedziala „spier**”, tez by chyba nie pomoglo. tak, wiem, przesadzam. Ile dałabym za to, bo moc zadecydowac o losie… nie tylko moim. To jest troche egoistyczne, ale chciałabym mieć duzy wpływ na to co będzie… fakt, ze to wszystko zalezy od nas samych i od naszego zachowania, ale…
Kiedys uczono mnie, żebym zastanawiala się nad swoimi slowami i czynami. Zostalo mi to w glowie, dlatego nigdy nie zaluje, nawet jeżeli zrobie cos zle, bo wszystko ma swoje dobre strony…

p.s. to nie na temat, ale jak sie naucze to wstawie ladna muzyke:*
dobranoc:|


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
31.05.2005 :: 19:59 :: prosie12-1.aster.pl

domys sie

...wiec popieram kogos kto napisl ze wybory innych potrafia miec zbyt duzy wplyw na nasze zycie,ale uwazam ze nie powinny miec az tak duzego,uwazam ze za duzy wplyw drugiej osoby szkodzi a nie pomaga wiec pzremysl to czy warto chcec nawet miec wplyw na kogos az taki duzy...
a co do tego zastanawiania sie nad slowmi to zcasem sie ich zaluje ale potem pzrychodzi moment zr jednak dobzre sie zrobilo to mowiac i wszystko ma swoje dobre strony
pozdrawiam
24.05.2005 :: 00:02 :: talk.pl

ailene

Wybory innych maja czasem zbyt duzy wpyw na nasze zycie... jedyne co mozna to pogodzic sie z tym... chyba nikt tak do konca nie zdaje sobie sprawy jak mocno wplywa na los innego czlowieka... ja nie widze egoizmu w checi decydowania o sobie. Moje zycie... dlaczego ktos inny ma zmieniac moje przenaczenie. Ja tez wole sama za siebei odpowieadac. I tez nigdy niczego nie załuje...
Talk.pl :: Wróć